KONST / Litografier / Färglitografi 8135268
nr 813 5268
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi , Reinhold Ljunggren (1920-2006), 267/410 Signerad, motivets mått: 33x52
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:09:40
300 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren